Kanada MBA programlarına katılım sağlamak isteyen kişilere birçok benzersiz eğitim programı sunulmaktadır. Kanada MBA programları öğrencilere profesyonel iş dünyasına yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Kanada MBA programlarının sunduğu ekonomik eğitim programlarından yararlanabilir, Kanada’da çalışarak eğitim fırsatından kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Kanada MBA başvurularınızı Kanada Kültür Merkezinin alanında uzman danışmanlarıyla güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada MBA Programları

Kanada MBA programları için Kanada’daki eğitim programları öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.  Sunulan ekonomik ve saygın eğitim programları sunuluyor olması tercih edilmesindeki en önemli nedenler arasında yer almaktadır.

Bunun yanı sıra Kanada MBA programlarına katılan öğrencilere; Eğitim süresince yarım zamanlı, eğitim sonrasında tam zamanlı ve sürecin sonunda istedikleri takdirde göçmenlik için başvuru yapma şansı tanınmaktadır.

Kanada eğitim programları hakkında bilgi almak için aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz. Kanada MBA alanında uzman danışmanlarımınız iletişime geçecektir.

Kanada MBA fiyatları hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Kanada MBA Kabul Şartları

1- IELTS 6,5

2- GMAT 550

3- Not Ortalaması 2,80 ve üstü

4- İş Tecrübesi

MBA yaparken haftada 20 saat çalışabilirler MBA program bittikten sonra çalışma izni ve göçmenlik alabilirler.

Kaynak: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-mba-kabul-sartlari-ve-ucretleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir