Kanada yüksek lisans fiyatlarının ekonomik olması ve öğrencilere sunulan imkanlar nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Eğitim esnasında sağlanılan yarım zamanlı çalışma izni, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma izni ve göçmenlik hakkı tanınması en büyük avantajlar arasındadır.

Dünya’nın en saygın kurumlarında eğitim alacağınızı ve aldığınız eğitim programlarının tamamında YÖK denkliği olduğunu hatırlatmak isterim. ,

Kaynak: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-yuksek-lisans-fiyatlari.html

Kanada Yüksek Lisans Fiyatları

Kanada devleti hem tezli hemde tezsiz olarak iki farklı eğitim programı sunmaktadır. Bu yüzden ücretleri iki farklı kategoride aktarmak daha doğru olacaktır.

Ancak Kanada yüksek lisans fiyatları hakkında kesin bilgilere ulaşmak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kanada üniversitelerinde eğitim almanın avantajları;

Kanada Tezsiz Yüksek Lisans Fiyatları

Bir senelik eğitim programlarıdır. Fiyatları etkileyen birçok faktör vardır. Hangi bölümde eğitim alacağınız ve katılacağınız eğitim programı ücreti etkileyen en önemli faktördür.

Ortalama olarak bir yıllık eğitim programının ücreti; 14.000 CAD – 22.000 CAD arasında değişiklik göstermektedir.  Net bilgi sahibi olmak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Tezli Yüksek Lisans Fiyatları

İki senelik eğitim programlarıdır. Tezsiz yüksek lisansın aksine; Diploma puanınız ve eğitim yaşamındaki başarılarınız dikkate alınmaktadır. Şartları öğrenmek için merkezimizle muhakkak iletişime geçiniz.

Eğitim programları 22.000 CAD ile 44.000 CAD arasında katılacağınız eğitim programına göre değişiklik göstermektedir. Katılacağınız okul ve eğitim programı eğitim ücretini etkilemektedir.

Detaylı bilgi sahibi olmak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir